DMP Serwis wózków widłowych. Telefon: 503 095 137

Jesteś tutaj: Części

Części

części zamienne do wózków widłowychFirma DMP Serwis zajmuje się sprzedażą oryginalnych części zamiennych. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych do większości wózków widłowych. Współpracujemy z największymi dostawcami w Europie, których magazyny zlokalizowane są w Belgii, Niemczech i Holandii. W kilka minut jesteśmy w stanie sprawdzić cenę oraz dostępność części.

Firma TVH jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości części do wózków widłowych. Nasza szeroka gama części regenerowanych jest poddawana rygorystycznym testom jakościowym przed wysyłką do klientów na całym świecie. TVH ma ponad 50 lat doświadczenia w produkcji części do wózków widłowych. Dostępne są wszystkie części, od najmniejszych śrubek po siedzenia i widelce. Oferujemy unikalny asortyment i mamy bardzo krótkie terminy dostaw.

Wózki widłowe do dużych obciążeń

Wózki widłowe mogą być używane do przenoszenia lub podnoszenia ciężkich opakowań w magazynach i na placach budowy. Ten typ pojazdu jest niezbędny do wydajnej i szybkiej pracy w tych obszarach. Jak wszystkie pojazdy, wózki widłowe mają części eksploatacyjne, które należy wymieniać w miarę ich starzenia się. W pełni sprawne wózki widłowe wymagają określonych części. Wysokiej jakości części do wózków widłowych powinny być wystarczająco mocne, aby wytrzymać duże obciążenia. Po pewnym czasie nawet niezawodne wózki widłowe będą wymagały wymiany części. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowych części z gwarancją. Warto rozejrzeć się za używanymi częściami do wózków widłowych, zwłaszcza jeśli są w dobrym stanie. Przedłużenia wideł, na przykład te używane, mogą być nadal bardzo przydatne w eksploatacji.

Awarii może ulec również falownik, który steruje napięciem elektrycznym w wózku widłowym. Warto zainwestować w urządzenie wysokiej jakości. Innym wyposażeniem wózków widłowych jest sygnał cofania. Sygnalizuje on kolegom i innym osobom znajdującym się w pobliżu, że wózek widłowy zatrzymał się.

Części do wózków widłowych obejmują również przyłącze gazowe, które umożliwia pracę wózków widłowych. Elastyczne złącza mostkowe i cewki zapłonowe również mogą ulec awarii i mogą wymagać wymiany.

Czytaj więcej...

Wybierz sprzęt odpowiedni do wykonywanej pracy

W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, Twój wózek widłowy może potrzebować innej końcówki podnoszącej. Warto sprawdzić szuflady do wózków widłowych i stoły obrotowe.

Silniki do wózków widłowych również mogą ulec awarii, dlatego w tej kategorii dostępne są również silniki gotowe do montażu. Możesz wybierać spośród silników różnych producentów, dzięki czemu łatwo znajdziesz odpowiedni dla swojego wózka widłowego.