DMP Serwis wózków widłowych. Telefon: 503 095 137

Jesteś tutaj: Wynajem

Wynajem

Firma DMP Serwis prowadzi wynajem krótko jak i długo terminowy. Dysponujemy szerokim asortymentem wózków widłowych, nasza oferta zawsze jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.
Nasza oferta wynajmu wózków jest jedną z najkorzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego, dającą wymierne korzyści.
Oferujemy możliwość wynajmu wózka na okres dostosowany do potrzeb klienta. Nasze wózki są zawsze sprawne technicznie oraz dopuszczone do użytku przez UDT.

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych - idealny do każdego zadania.

Nasze wózki widłowe mogą być wykorzystywane do niespodziewanych dużych zamówień, nagłych przestojów lub prac sezonowych. DMP Serwis posiada setki wózków widłowych dostępnych do wynajęcia na terenie całej Polski. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru wózka widłowego oraz wskazówki dotyczące bezpiecznej obsługi wózków widłowych.

Wynajem wózków widłowych w przystępnych cenach.

Gwarantujemy niskie koszty wynajmu, wysokiej jakości wózków widłowych oraz pełną przejrzystość kosztów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, zachęcamy do rozmowy z doradcą.

Czytaj więcej...

Wynajem wózków widłowych Wózki widłowe elektryczne, spalinowe i gazowe.

Firma ta specjalizuje się w wynajmie wózków widłowych różnych typów i napędów. Rozumiemy, że klienci mają różne potrzeby i oczekiwania. Chcemy mieć pewność, że dostępne są wszystkie rodzaje sprzętu, a także, że są one niezawodne i w pełni sprawne. Stworzyliśmy bardzo konkurencyjną ofertę, z dużym wyborem sprzętu. Oznacza to, że nasi klienci mają dostęp do wielu modeli wózków widłowych, w różnych przedziałach cenowych. Różnią się one sposobem prowadzenia oraz właściwościami.

Najważniejszą informacją o DMP Serwis jest nasza oferta.

Wśród sprzętu można wybrać wózki widłowe elektryczne, gazowe, spalinowe i diesel. W zależności od napędu należy je prawidłowo użytkować. Na etapie współpracy udzielamy każdemu kilentowi szczegółowego instruktażu na ten temat. Bezpieczeństwo naszego klienta i środowiska jest dla nas priorytetem. Jeśli klient zdecyduje się na wynajem wózka widłowego, naszym głównym celem jest albo upewnienie się, że rozumie, jak działa samochód (jeśli nie zdecyduje się go używać), albo zapewnienie mu pełnej obsługi i komfortu (jeśli korzysta z usług operatora). Nasze wysokiej jakości wózki widłowe spełniają wszystkie normy i przepisy. Możemy zagwarantować niezawodność i wydajność wszystkich maszyn dzięki ich regularnym kontrolom.

Największe atuty firmy DMP serwis 

Atutem naszej firmy jest bez wątpienia przystępna cena. Opłaty za wynajem zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy są bardzo konkurencyjne. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się spełnić wszystkie Państwa potrzeby. Nasza firma oferuje możliwość wypożyczenia maszyny bez operatora lub z operatorem. Robimy to, aby zapewnić komfort naszym klientom i zaspokoić ich potrzeby. Zatrudniamy tylko najlepszych operatorów. Każdy zainteresowany może z nami współpracować. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to osoba prywatna, firma czy instytucja. Zawsze służymy pomocą. Jesteśmy profesjonalistami i wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby. Dlatego w naszej ofercie znajduje się zarówno wynajem krótko, jak i długoterminowy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę, komfort i miłą współpracę. Miło nam będzie Państwa gościć.